Modern Windows İçin Skype GüncellendiModern Windows İçin Skype Güncellendi
Son Sürümü Windows 8.1 yani modern Windows için skype güncellemesi sonunda çıktı ve skype.com üzerinden indirilebilir. Modern Windows için skype’ın son sürümü olan 2.2 sürümü, milyonlarca skype kullanıcısının geri bildirimleri dikkate alınarak hazırlanmış ve iyileştirilmiş. 

Skype‘dan en iyi şekilde faydalanmak için Windows’un kendi sitesinde de yazdığı gibi, skype‘ı her zaman son sürümüne güncelleyerek kullanmamız gerekiyor.
Peki, skype‘ın modern Windows için son güncellemesi olan Skype 2.2 sürümü ile neler yenilendi ve hangi yenilikler bizi bekliyor ?

 Öncelikle çoğu kullanıcı tarafından çokça şikayet almış olan, forumlarda internet sitelerinde sık sık tartışılan ve eleştirilen noktalardan biri olan anlık iletiler arasında ki gezinme hızının yavaşlığı her sürümde daha da düzeltilmeye çalışılıyordu ki skype 2.2 ile bu hız daha da stabil hale gelmiş ve modern Windows için skype 2.2 ile anlık iletiler arasında ki bu geçiş hızı çok daha kullanılabilir seviyeye gelmiştir.

Modern Windows için Skype‘ın erişilebilirlik kısa yolları daha da artırılmış. Erişilebilirlik kısa yolları ile klavyeden basacağınız tek tuş ile anında gelen çağrıyı cevaplayabilir, anlık iletiler arasında birkaç tuş kombinasyonu ile hızlıca geçiş yapabilir, aplikasyon çubuğunu gizleyip tekrar görünür hale getirebilir, ekranlar arasında ileri geri gidebilir ve daha birçok işlevi, erişilebilirlik kısayolları sayesinde klavyeden birkaç tuş ya da birkaç tuş kombinasyonu ile sorusuz ve hızlı bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz.

Modern Windows için Skype2.2 güncellemesi ile ek ekran boyutları çok daha kolay bir şekilde ayarlanabilir ve skype çok daha kullanışlı duruma gelebilir. Konuşma penceresi küçültülebilir, arkadaşlar listesi boyutu artırılabilir ya da tüm görünüm belli bir boyuta getirilip bir yandan anlık mesajlaşma yapılırken diğer yandan internet explorer üzerinden internet üzerinde araştırma yapabilirsiniz. Kısacası minimum ekrana daha fazla içerik sığdırabilir ya da keyfi olarak ek ekranı ve diğer ekranları boyutlandırabilirsiniz.

Modern Windows için Skype‘ın son sürümü olan 2.2 sürümünü güncellemenizi tavsiye ediyoruz.
Güncel skype download linkleri için tıklayınız.
Tepkiler:

0 yorum:

Yorum Gönder

İstatistik

Önemli:Skype resmi web sitesi skype.com adresidir.
2013 - 2014 skype kaydol