Skype Şifremi Unuttum


Son yıllarda birçok kişinin çok sık olarak tercih ettiği programlardan bir tanesi de skypedir. Skype sayesinde dünya üzerinde internetin gittiği yerdeki herkesle konuşabilirsiniz. Bu program sayesinde konuşmalarınızı sesli, görüntülü ve yazılı olarak gerçekleştirmeniz mümkün. Üstelik bunların hepsini ücretsiz olarak gerçekleştireceksiniz.

Skype parolamı unuttum ne yapmam lazım diyerek sıkıntıya girenler yada msn ile skype adresinizde bağlayıp giriş yaparken problem yaşıyanlar için hazırlamış olduğumuz makalede ayrıntılı şekilde anlatılmaktadır.

                İnsanlar arasında çok yaygın olarak kullanılan skypenin şifresi de doğal olarak çok fazla unutulmaktadır. Özellikle karmaşık şifreler oluşturanlar şifrelerini bir köşeye yazmadıkları zaman kısa sürede şifrelerini unutabilmektedirler. Bu durumda da skype şifremi unuttum diye paniğe kapılabilmektedirler. Ancak birçok kullanıcısı olan skype sizler için her türlü tedbiri önceden alıyor. Eğer şifrenizi unuttuysanız ve hatırlamıyorsanız bu durumda yapmanız gereken linkine basmak olacaktır. Linke bastıktan sonra karşınıza çıkacak olan pencere size e-posta adresiniz sorulmaktadır. Buraya skypeye kaydolurken kullandığınız e-posta adresinizi yazmalısınız. Daha sonra ise e-posta adresinize skype şifre sıfırlama linki gelecektir. Bu linke basarak şifrenizi yeniden belirleyebilirsiniz. Eğer sizde skype şifremi unuttum diyorsanız bu linke basarak çok kısa sürede kendinize yeniden şifre belirleyebilirsiniz.
Tepkiler:

0 yorum:

Yorum Gönder

İstatistik

Önemli:Skype resmi web sitesi skype.com adresidir.
2013 - 2014 skype kaydol