Skype Kayıt Ol

Skype dünyadaki herhangi biriyle dakikalar içerisinde ücretsiz olarak görüntülü konuşma ve paylaşımlarda bulunmanızı sağlayan bir yazılımdır. Bu yazılımın avantajlarından faydalanmak için kayıt olmanız gerekmektedir. 

Kayıt olduktan sonra diğer skype kullanıcılarıyla saatlerce görüşebilirsiniz ve her an birbirinizden haberdar olursunuz. Ayrıca ses kalitesi çok yüksektir ve kullanımı çok kolaydır. Türkçe kurulumu da vardır. Şifre koruma sisteminin olması bu yazılımın sizin güvenliğinizi düşündüğü içindir. Siz de hemen skype kayıt olun ve dakikalar içerisinde telefon bağlantısı kurmanın keyfini doyasıya yaşayın.

Skype’a üye olmak ise çok kolaydır. öncelikle bir anket doldurmanız gerekiyor. Bu ankete  Signup form adresinden ulaşabilirsiniz. Anketteki bilgilerinizi doldurduktan sonra şifre belirlemeniz gerekiyor. Skype bu aşamada oldukça sıkıntı yaratıyor. Çünkü gerçekten kaliteli bir şifre seçmeniz gerekmektedir. Şifreniz kabul edildiyse ekrana hesabınız hazır gibi bir yazı gelir. Artık skype kayıt olma işlemleriniz tamamlandı. İsterseniz skype’yi bilgisayarınıza indirirsiniz isterseniz telefonunuza uygulamasını yüklersiniz. Artık skype’ı görüntülü ve sesli grup görüşmeleri, ekran paylaşımı, dosya gönderimi gibi işlerinizde rahatlıkla kullanabilirsiniz. 

Tepkiler:

0 yorum:

Yorum Gönder

İstatistik

Önemli:Skype resmi web sitesi skype.com adresidir.
2013 - 2014 skype kaydol