Skype Hesap Aç

Skype sevdiklerinizle görüntülü, sesli ve yazılı bir şekilde rahatlıkla konuşabileceğiniz internet üzerinden oluşturulan bir ortamdır. Bu ortamda sevdiklerinizle buluşabilmeniz için öncelikle Skype hesap manız gerekmektedir. Bunun için öncelikle arama motorlarından Skype eklentisini indirmeniz gerekecektir. Bu eklentiyi yönlendirmelere tıklayarak indirmeniz mümkündür. Biraz zaman alsa da en sonunda Skype eklentisi bilgisayarınızda sizin istediğiniz herhangi bir alana (C’ye, masa üstüne veya Programlar’a) kaydedilecektir.

Skype hesap açarken sizden kullanıcı adı ve şifreye ilişkin bilgiler istenecektir. Şifrenizi oluştururken mutlaka en az bir harf ve en az bir rakam bulundurmanız zorunludur.  Üyelik sözleşmesini kabul ederek açtığınız hesapta mail adresi bildirmeniz gerekmektedir. Mail adresinizde bulunan tüm kişilere bilgilerinizi paylaşmak konusunda davet gönderebilirsiniz. Bu kişiler de eğer Skype kullanıyorlarsa rahatlıkla sizin bilgilerinizi görebilir ve kendi bilgilerinin sizin tarafınızdan görülmesi için izin verebilirler.


Skype hesap açtığınızda hem görüntülü hem de sesli görüşme imkanınızın olduğunu göreceksiniz. Bunun yanında yazı yazarak da haberleşme imkanı olduğunu görmeniz sizi sisteme daha da bağlayacaktır.
Tepkiler:
Categories: ,

1 yorum:

  1. skypem var ama başka bilgisayardayım açamıyorum nasıl açabileceğimi bilen birisi varmı?

    YanıtlaSil

İstatistik

Önemli:Skype resmi web sitesi skype.com adresidir.
2013 - 2014 skype kaydol