Skype Çoklu Oturum Açma Yaması


Msn kullanımının azaldığı şu günlerde birçok kişi Skype kullanımına başlamıştır. Özellikle internet üzerinden konuşan ve işlerinin çoğunu internet üzerinden halleden kişiler için Skype çok fazla önem taşımaktadır. Skype üzerinde ister görüntü isterseniz de görüntüsüz olarak çok rahat bir şekilde konuşabilir ve mesajlaşabilirsiniz. Bunu yapabilmeniz içinde hesap açmanız gerekecektir.

Bazı durumlarda Skype’de birden çok hesap açmanız ve bunları aynı anda çevrimiçi yapmanız gerekebilir. Önceden bunu yapmak pek mümkün değildi. Ancak günümüzde Skype’ye olan ilginin artmasıyla beraber yamalarda yavaş yavaş piyasaya çıkmaya başladı. Bu yamalardan bir tanesi de Skype Çoklu Oturum Yamasıdır. Bu yama sayesinde sizde artık aynı anda birden fazla hesabı çevrimiçi yaparak işlerinizi daha kolay bir şekilde halledebilirsiniz.

                Skype Çoklu Oturum Yamasını kullanabilmeniz için ilk olarak yamayı indirmeniz gerekmektedir.
Daha sonra ise yamayı doğru bir şekilde kurmalısınız. Kurulum işlemini tamamladıktan sonra artık sizde çoklu hesap açabilirsiniz. Bu sayede de işlerinizin yarım kalmasını engelleyebilir ve görüşmelerinize devam edebilirsiniz.

Skype Çoklu Oturum Açma Yaması Launcher İndir

Tepkiler:

0 yorum:

Yorum Gönder

İstatistik

Önemli:Skype resmi web sitesi skype.com adresidir.
2013 - 2014 skype kaydol