Youtube Kaydol

Youtube Kaydol

İnternet kullanımının yaygınlaşmaya başlamasıyla beraber artık neredeyse herkes internet üzerinden dizileri ve videoları izlemeye başladı. Kimi zaman çektiğiniz bir videoyu başkalarıyla paylaşmak isteyebilir kimi zaman ise başkalarının paylaştığı videoları izlemek isteyebilirsiniz. Bu işlemlerinizi yapabileceğiniz en güvenilir ve sağlıklı sitelerden bir tanesi Youtube’dur. Youtube sayesinde çektiğiniz videoları yayınlayarak başkalarıyla paylaşabilir hatta bundan para bile kazanabilirsiniz. Bunun için ilk önce Youtube’a Kaydolmalı ve kendinize ait bir hesap açmalısınız. Youtube hesabınızı açtıktan sonra çektiğiniz videoları ya da canınızın istediği başka videoları yükleyebilir ve başkalarıyla paylaşmaya başlayabilirsiniz.

Kimi zaman sevdiklerinizden uzakta olabilirsiniz. Sevdiklerinizden uzakta olduğunuz zamanlarda onlara kendinizi ve ne yaptığınızı göstermek için videonuzu çekebilir ve Youtube’a atabilirsiniz. Bu sayede sevdikleriniz Youtube’dan sizi izleyebilir ve sizin ne yaptığınızı öğrenebilirler.

Youtube’un size bu gibi faydalarının yanında maddi olarak da faydaları bulunmaktadır. Örneğin, Youtube aracılığı ile bir video paylaştınız. Paylaştığınız video belirli bir izlenme kapasitesine ulaştığı zaman bundan para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Tüm bunları yapabilmeniz için ilk önce Youtube’a Kaydolmanız gerekmektedir. Kayıt işlemi oldukça kolaydır. İlk önce siteye giriş yapmalı ve Kaydol sekmesine basmanız gerekmektedir. Daha sonra ise karşınıza gelecek olan ekranda gerekli alanları doldurarak kayıt işlemini tamamlamanız gerekmektedir. Kayıt işlemini başarılı bir şekilde tamamladıktan sonra istediğiniz videoları ekleyebilir dilerseniz de bunları daha sonra silebilirsiniz.

Youtube hesabınızı açabilmeniz için, öncelikli olarak google'a kaydolmanız gereklidir. Google'a kaydolarak Youtube'ye kayıt yaptırmaya devam etmek için aşağıdaki "Youtube Kaydol" linkine tıklayınız.

Youtube Kayıt Formu: Youtube Kaydol
Tepkiler:

0 yorum:

Yorum Gönder

İstatistik

Önemli:Skype resmi web sitesi skype.com adresidir.
2013 - 2014 skype kaydol