Skype Oturum Aç

Skype'de oturum açarak yapabileceğiniz işlemler hakkında bilgilendirmeler ve işlemler hakkında kısa bilgiler içeren bir makale yazmak istedim. Oturum açarken aşağıdaki resimdeki gibi bir ekran karşınıza çıkacak. Bu ekrandan Skype adı ve Parola girerek oturum açabileceksiniz, ayrıca messenger ve facebook ile de kısayoldan giriş yapabiliyorsunuz.

Skype Oturum Aç

Giriş yaptıktan sonra Skype paneliniz açılacaktır. İlk gözünüze çarpan Skype Profiliniz olacaktır. Bende sizin için kendi profilimi örnek olarak gösteriyorum.

Skype Profili

Resimde gördüğünüz gibi avatarınız profilinizin tamamlanma oranı ve Skype'de kullandığınız ifade mesajı görünüyor. Alt kısımda premium hesabı, kontür yükleme linki, abonelik ekleme linki yada aboneliğinizi gösteren bölüm yer alıyor. Bunları daha sonra detaylı olarak sitemden anlatacağım. Kupon itfası bölümünden de Skype'nin dağıtmış olduğu kuponları kullanabiliyorsunuz. Parolayı değiştir butonunu kullanarakta mevcut parolanızı değiştirebilirsiniz.

Panelde yüklü olan sms dakika gibi bilgilerinizi görebiliyorsunuz. Var olan aboneliğinizi değiştirebiliyor ya da yeni abonelik alabiliyorsunuz.

Alt kısımda "Hesap bilgileri" bölümü yer almaktadır. Buradan ulaşabileceğiniz bölümleri aşağıda listeledik.

- Profil
- Hesap Ayarları
- Faturalar ve ödemeler
- Özellikleri yönet
- Kullanım geçmişini görüntüle

Bu bölümlere girerek gerekli alanları güncelleyebilir ya da eklenmemiş bir alan var ise ekleyebilirsiniz. Hesap bilgileri bölümünün yan tarafından da Skype Özelliklerini yönetebiliyorsunuz.

Skype'de Oturum Açmak için aşağıdaki linki kullanabilirsiniz. Eğer oturum açma ile ilgili herhangi bir sorun yaşarsanız skype destek sayfasını açıp oradan yorum bırakarak yaşadığınız sorunu bizimle paylaşabilirsiniz. Ayrıca Skype'de yeni bir üyelik açmak istiyorsanız anasayfamızı ziyaret ederek gerekli bölüme yönlenebilirsiniz.

Anasayfa: Skype

Skype Oturum Açma Linki: Skype Oturum Aç
Tepkiler:

0 yorum:

Yorum Gönder

İstatistik

Önemli:Skype resmi web sitesi skype.com adresidir.
2013 - 2014 skype kaydol