Skype Destek

Skype Destek

Merhaba arkadaşlar, Skypeuyeol.Com sitemizin ziyaretçilerine özel bir destek platformu kurmaya başladık. Destek panelimiz çok yakında hizmete girecektir. Online destek hizmetimiz açılanadek buradan yorum olarak sorularınızı bizlere yöneltebilirsiniz.

Eğer Skype kayıt formunu bulamadıysanız buradan kayıt formuna girerek kaydolabilirsiniz.

Not: Yorum olarak yapılan başvurulara yanıt olarak cevap verilmektedir. Çalışma saatleri içerisinde ve hafta sonları gündüz saatlerinde yapılan yorumlara en geç 30 dakika içerisinde cevap verilecektir.
Tepkiler:

154 yorum:

 1. Merhaba, bilgisayara yeni format attım. Skype'yi yükledikten sonra hesabıma girdim. Skype'ye girdiğimde 8-9 kişi görünüyor arkadaşlarımın çoğu gözükmüyor. Neden böyle oldu diye düşünürken bir de laptoptan gireyim dedim. Oradan girdiğimde herkes görünüyordu. Bunun nedeni ne olabilir, pc ile ilgili mi bir sıkıntı var çözemedim. yardımcı olursanız sevinirim.

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Selam çevrim dışı yazılan iletiler bende çıkmıyor ta ki yazan kişi ve ben çevrim içi olup bana yazana kadar. Yardımcı olursanız sevinirim.

   Sil
 2. Merhaba, ben Skype listeme msnden bir arkadaşımı eklemek istemiyorum ama bir türlü bulunamadı diyor. Nasıl yapacağımı söylermisiniz acaba?

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. teşekkür ederim çok açıklayıcı oldu. inanın her yerde aradım ama bulamamıştım çok makbule geçti. :)

   Sil
 3. bn skyp üye olamiyorum tek sorun şifre yazdıgımda oluor üye olmak için hangişifreyi yazarsam yazayım kabul etmedig için üye olamiyorum neden

  YanıtlaSil
 4. Merhaba,daha önce msn adresimle aynı olan adresimle skype ye üye olmuştum ve bir skype ismi oluşturmuştum....Birkaçgün önce msn yi açamayınca yeni sürümü, yani skype yi yükledim ve karşıma tüm msn kişilerim çıktı sorun yok ......Asıl sorum şu daha önceki üyeliğimde kişilerim görünmüyor doğal olarak ve silmek istiyorum ...nasıl silebilirim....Bir başka sorum da şu ...madem 2014 başlarına kadar messenger kalacak skype üyeliklerimi şimdilik iptal edip tekrar messenger yükleyip aynı adresimle kişilerimle görüşmeye devam etmek için ne yapmalıyım ?

  YanıtlaSil
 5. Çevrim dışı ileti gönderilemiyor, renkli yazı yok, msn de plus özelliklerinin hiçbiri yok....hareketli ifadeler bile yetersiz, titreşim bile yok....msn yi şimdiden özledim ....Skype boşşş, bomboş ve soğuk... Ayrıca Face hesabını bağlamak istediğinde tüm bilgilere erişebilirlik istenmesi çok itici , elbette vazgeçtim. Mas nin son sürümü zaten süperdi eksiklerine rağmen.....Skype Msn ye geçmeliydi msn skype ye değil :)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. :))) İlginç bir cevap sayın Ş Yakut....Msn son sürümde zaten ç.d. görünebiliyordu kişi bu Skype nin bir +++ özelliği sayılmıyor onu geçelim ....Ben yanlış ifade etmişim aslında ç.d. iletiden kastım karşı taraf off leine iken ileti bırakmak ve açtığında o kişinin bunu görebilmesinden di kasdım . Ciddiyet kısmına gelince eğer kişi ciddiyet içerikli görüşmesi gereken kişiler varsa zaten msn tarzı ortamda değil mail yoluyla haberleşir değil mi ama ;) Ora çok daha ciddi oratam. Bir tane daha ciddi oratama değil sıcaklık ve yakınlığı en doğru ifadelerle hizmet veren msn ortamı isabetliydi....sevgiliyle, eşle, kardeşle, yakın arkadaşlarla iletişim için ciddi bir ortama değil sıcak samimi , geliştirilmiş bir Msn ortamına ihtiyaç vardı......İstediği kadar Mikrosoft kendini parçalasın Skype nin olumluluklarıyla ilgili Msn gibi olmadıkça ,,,,hatta Msn eksiklerini tam tamamlayım bunca milyonların karşısına en kısa zamanda bu şekilde çıkmadıkça emin olunsun ki asla ve asla sevilmeyecek ...Üzgünüm destek ahalisi, fakat gerçek bu ;)

   Sil
  2. Ve eklemek isterim ki , skype de en yakınımla konuşurken bile elalemle konuışuyormuş hissi veriyor.....soğuk soğukkk kabul edelimmm ....en kısa zamanda msn özelliklerini geliştirilmiş halde skypeye istiyoruzzz....

   Sil
 6. Bu arada , faceye skype den bağlanmak istenildiğinde kişisel bilgileri geçtim , mesjlarıma ulaşmaya çalışıyor bu ne yaaa ....Yok artık..

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Mesajlarınıza ulaşmadan nasıl mesajlaşıcaksınız? Sizin mesajlarınıza ulaşıp onu başkalarına yayınlıyacağını mı düşünüyorsunuz? Gerçekten de çok komiksiniz. Kos koca Microsoft... Neyse :)

   Sil
 7. Merhaba skypeda oturum açarken üyeliğimi hatırlamıyor msn adıyla açarken yani bunu nasıl düzeltebiliriz yanıtlarsanız memnun olurum.

  YanıtlaSil
 8. Sayın Ş.Yakut, Nezaketen verdiğiniz yanıt için öncelikle teşekkür ederim. Lakin, Skype'ye üye olurken kişisel, iş şeklinde bir soru sorulmadı. Bugün bir arkadaşım benim skype kapalıyken bana ileti bırakmış tesadüfen maillerimi kontrol için mikrosoft hesabımı açtığımda kişiler , mesajlar bölümünde gördüm ...Fakat skype'yi açtığımda iletim Ç.d. ileti aldınız şeklinde bana düşmedi asıl sorum buydu aslında.

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Skype'ı nasıl kullanmayı amaçlıyoruz ? Bu eğer kişiselse ve messeger veya facebooktan geçiş yapılarak gerçekleştirildiyse ...Bunun ger dönüşüm seçeneği var mı ? Sanırım yok...O zaman şöyle bir sonuç çıkıyor yeni bir sürümle kişilere , kişisel ve iş şeklinde seçenek sunulmalı değil mi ?....kaldı ki eğer bu seçeneği kişinin kişselse farklı bir sürüm , iş ise farklı bir sürümle kullanıma sunulmalı diye düşünüyorum ....kaldı ki milyonlarca kişisel kullanıcı ben gibi aynı yazı rengi, kısıtlı ifadeler v.s. gibi ortamda mesafeli şekilde görüşme yapmak istemiyordur....Hem ben , hem karşımdakinin yazı rengini kişisel ileti alışverişinde tüm listemdekiler dahil ...soğuk, mesafeli yazıların birbirine karıştığı 119. y.y. kalma bir ortam gibi yorumlayıp şakalaştık ...yani herkes aynı düşüncede....Elbette iş amaçlı kullanım ortamı için güzel ve yeterli denilebilinir. kişisel kullanıma özel Messengerden daha üstün eksikleri tamamlanmış yeni bir sürüm bekleniyor :)

   Sil
 9. Merhaba C6-01 cep telefonu kullanmaktayım skype yükledim sesli konuşma yapılabiliyor fakat görüntülü konuşamıyorum yardımcı olur musunuz?

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Konu ile ilgili yardımınız için çok teşekkür ederim. Cevabınızı canı gönülden bekleyeceğim.

   Sil
  2. Fakat 3G sistemi var telefonun ön kamerasıda var.. Karşı tarafındakide görünmüyor

   Sil
 10. MERHABA.... Ben birşeyi merak ediyorum. MSN yi kullandığım kulanıçı adı ve şifreyle SKYPE ye geçiş yaptım. MSN ye aynı kullanmış olduğum kulanıçı adı ve şifreyi girdiğimde MSN giriş yapamıyorum.Bu bir sorunsa Çözümü nedir ben hem MSN hemde SKYPE kullanamayacakmıyım MSN hazinaf@hotmail kulanıcı olarak acamıyacakmıyım

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. MSN de mesaj bölümünde benim için önemli dosyalarım vardı bunlaradamı ulaşamayacağım.bana gönderilen önemli mesajlara ne olacak şimdi

   Sil
 11. Yardımlarınız için teşekkürler

  YanıtlaSil
 12. merhaba,bir kere skype de sayfanızda ki herhangi bir kişiyi engelleyemiyorsunuz,engelliyorsunuz da o kişi sizin onu engellediğinizi anlıyor bu doğru mu ?dağru sanırım ki çok saçma bir özellik madem karşımda ki kişi benim onu engellediğimi anlıyor engellme özelliğinin analamı ne daha,sorumsa skype de gözükmez olduğum zaman sayfamda ki herhangi bir kişi görünmez olduğumu anlayabilir mi ?

  YanıtlaSil
 13. skype şifremi unuttum değiştiremiyorum, yardım edin lütfen

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Ben kodu giriyorum fakat "Üzgünüz işaret tanınamadı" hatası alıyorum kodu manuel olarak yazdım kopyalayıp yapıştırdım.. nafile ne yapıcam acil söyler misiniz

   Sil
 14. Merhaba bir kişiyi eklemem gerekiyor ama adam skype adresini değil de msn adresini yazmış ama msn kapandı. forumdan bir arkadaş ve üyeliğini de hiç açmıyor. bu kişiyi nasıl ekleyebilirim?

  YanıtlaSil
 15. Merhaba benim bir sorum olacaktı. Destek sayfası burası sanırım.

  Şimdi ben kendi adımı skypede aratınca bir yığın sayfa çıkıyor ama kendimi bulamıyorum. Acaba başka arkadaşlarım beni eklemek isteyenler beni nasıl bulacak? İsmimi yazarak bulamıyorlar bir türlü. Bunun bir çözümü var mıdır?

  YanıtlaSil
 16. merhaba,microsoft hesabım ile skype ı açtığımda kişi listem geliyor fakat herkes offline görünüyor. mevcut sorunu yaşadığım bilgisayarın dışında başka bir bilgisayardan açtığımda ise sorun görünmüyor. kişi listemde online olanlar çıkıyor. bu durum neden kaynaklanabilir,çözümü nedir,yardımcı olabilirseniz sevinirim...

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Tekrar merhaba,öncelikle bilgilendirme için teşekkürler...sanırım bahsettiğiniz gibi bağlantı hızından kaynaklı olabilir..tam bu durumu kabullenmişken bugün başka bir konu çıktı:) sorunlu olduğunu belirttiğim bilgisayardan yeni daveti kabul ettiğimde,eklenen kişiyi online görebiliyorum ama diğer kişi listemdekiler aynı offline...yeni eklenenler neden aynı bağlantı hızında görünebilir oluyor anlamadım,diğer arkadaş listemi silip tekrar eklersem bu sorun ortadan kalkarmı,öyleyse en kısa nasıl yapabilirm:)

   Sil
 17. selam böyle bir site açtığınız için teşekkür ederim. Skype ile ilgili ne ararsak burada bulabiliyoruz. Bulamadığımız yerleri de size buradan sorabiliyoruz. Şimdi soruma gelecek olursak, ben aynı anda iki tane skype açmak istiyorum. Yani messenger / msn deki gibi çoklu / toplu oturum açmak istiyorum. Böyle bir şey mümkün müdür?

  YanıtlaSil
 18. Skype de bir sorun vardı ne yaptıysam bir türlü çözemedim arkadaş listem görünmüyordu. bu sorun format attıktan sonra ortaya çıktı bir çok kez silip yeniden yükledim düzelmedi. yeniden format attım düzelmedi. skype de arkadaş listem görünmüyor ne yapabilirim bu sorunu nasıl çözebilirim. böyle bir hata ile ilk kez karşılaşıyorum skype kendisinden usandırdı artık lütfen bana yardım edin.

  YanıtlaSil
 19. skype yükledim bi bilgisayarımda hotmail hesabımı açabiliyorum ama diğer bilgisayarımda skype yeni hesap oluştur var o kısımda yani açamıyorum güncellediğim halde olmuyo yardımcı olabilirmisiniz?

  YanıtlaSil
 20. skypeyi kurdum her iki bilgisayarımda ilk kurduğum bilgisayarda hotmail hesdabımı açtım ama diğer bilgisayarımda hotmail hesabı açacağım bölüm yok orada yeni bir hesap oluştur seçeneği var sadece nasıl yapacağım bilmiyorum yardımcı olabilirmisiniz?

  YanıtlaSil
 21. Skype profilimdeki görünen ifade mesajını kaldıramıyorum.Yardımcı olurmusunuz?

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Merhaba,

   Messenger'da alışıkolduğunuz sistemin dışına çıkıldığı için kullanıcılar bu tür basit değişimlerde dahi problemler yaşıyor.Skype'de oturum açtığınızda çıkan isminiz soy isminizin yazıldı olduğu yere (nickiniz) tıklayın,açılan sayfada ifade mesajı yerini görüceksiniz.Mesajınızı değişip onaylayın.

   Skypeuyeol.Com Destek Ekibi

   Sil
 22. ''messenger daki engellenmiş bir arkadaşa ileti gönderilemiyor.''
  Merhaba outloktan arkadaşlarımla sohbet panelinde böyle bir şey yazıyor ve yazışamıyorum.bir türlü sebebini anlıyamadım.ben mi onları engellemişim onlarmı beni çözemedim lütfen yardımcı olabilirsinizi.

  YanıtlaSil
 23. ''messenger daki engellenmiş bir arkadaşa ileti gönderilemiyor.''
  Merhaba outlook da arkadaşlarımla sohbet bölümünde böyle bir şey çıkıyor kimseyle yazışamıyor.böyle bir şey neden oldu çözemiyorum.benmi engellemişim onlarmı beni engellemiş.yardımcı olurmusunuz acaba?

  YanıtlaSil
 24. skype kapalı iken yolllanan mesajlar neden gelmıyor yada gıtmıyor kısılere

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. sorun ile ilgili bilgilendirme mail adresinize gönderilmiştir.

   Sil
 25. Skpyde facebook arkadaşlarım çevrim dışı görünüyor.bunun nedenini ögrenmek istiyorum ve en kısa zamanda bilgi veririseniz teşekkür ederim

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Bunun iki sebebi var birincisi arkadaşınızın skype görünüm listesinde 'görünmez' olarak işaretlemisidir.Bir başka nedeni ise sizin veya arkadaşınızın messenger uygulamasıyla devam edip karşıdakinin skype programını yüklemesinden meydana gelen bir sorunda olabilir.


   Skypeuyeol.com Destek

   Sil
 26. merhabalar ben skype açıkken birileri ile konuştuğumda bilgisayarımındaki internet gidiyor upnp işaretinide kaldırdım çöok şey denedim ama yinede geçmedi ne yapmalıyım size?

  YanıtlaSil
 27. merhabalar skypeda birileri ile konuştuğumda bilgisayarımın interneti gidyor upnp işaretini kaldırdım yine de olmadı çok şey denedim ama düzelmiyor sizce ne yapmalıyım?

  YanıtlaSil
 28. Merhaba,
  Benim hem skype hem msn (hotmail) hesabım vardı. msn kullanımdan kalkınca, Skype'e yükseltmeyi önerdi ve yükselterek hesapları birleştirdi. Şu anda Skype'e msn hesabımdan girdiğimde hem msn hem de skype hesabımdaki kişiler görünüyor ancak skype hesabımdan girince sadece skype hesabımdaki kişiler görünüyor. Daha önce buna benzer sorulara verdiğiniz cevapları okudum ve söylediğinizi yaptım. Yani kişi listesinin hemen üstündeki liste görünümünü "Tümü" yapınca da, "microsoft office outlook" yapınca da msn hesabımdaki kişiler görünmüyor.

  YanıtlaSil
 29. Merhaba, bilgisayarıma format attım skype yükledim, direk mail adresimi ve şifremi isteyen sayfa çıktı yazdım sonra mavi bir sayfa çıktı ve öyle kaldı bağlanamadı, sağ alt tan tamamen kapattım, ekle kaldırdan kaldırdım, başlattan çalıştır yapıp %appdata%\Skype yazdım ordan skype dosyasını sildim. Tekrar skypen son sürüm olan 6,5 yükledim, ama değişen birşey yok yine mail adresi ve şifremi yazıyorum mavi ekran çıkıyor öyle kaloyor bağlanamıyor, başka bilgisayarda açılıyor lütfen yardım

  YanıtlaSil
 30. Multi Skype Launcher ile Microsoft hesabıyla 4 adet skype açtım. Bunlardan 2 tanesinde kişilerle görüntülü konuşma seçeneği çıkıyor diğer 2 hesapta ise bu seçenek yok. Karşımdakilerin kameraları var ve tanımlı. Açılan tüm hesaplarda kameralı görüşme yapabilmem için ne yapmalıyım.

  YanıtlaSil
 31. iyi günler. benim iki ayrı skype hesabım vardı fakat ilkini kullanmak istemiyorum. arastırdım fakat hesabın nasıl silinecegine dair net bir bilgi bulamadım. bir diger sorunum da su ; arama barında ikinci yani kullanmak istedigim hesabımı aratınca ilk hesabım cıkıyor yani ben güncel olarak kullandıgım hesabımı göremiyorum aratınca. yardımcı olur musunuz lütfen?

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Merhaba,
   Öncelikli olarak 2 skype adresi dediğiniz msn ile skype adreslerinizimi birleştirdiniz?
   Eğer birleşim yapıldıysa arama barında büyük ihtimal bu yüzden ilk adresiniz çıkmaktadır.

   Sil
 32. Msn den Skype ye geçiş yaptım. Hergün yeniden denetim masasından skype programını kaldırıp yeniden kurmazsam skype çalışmıyor.
  " Bazen internet yavaşlıyor veya bir süreliğine duruyor. Düzgün ve sorunsuz çalıştığına emin olduğunuzda tekrar deneyin " uyarısını veriyor. Bir çözümü var mı bu işin....

  YanıtlaSil
 33. Merhaba,
  Skype ye geçtikten sonra msn deki kullanıcı adımı değiştiremiyorum. Kullanıcı adı değiştir kısmından bunu çok denedim ama olmadı her seferinde değiştirilmiş gibi görünüyor ama değişmiyor. Ne yapmalıyım?

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Skype'da oturum açtığınızda gözüken kullanıcı adımızı değiştirmek için adımızın üzerine tıklıyoruz.Açılan sayfada K.adımız en yukarıda çıkacak buradan dilediğiniz nicki seçerek sağ taraftan okeyleyin skype'da görünen nickiniz değişmiş olucaktır.

   Skype Destek Ekibi

   Sil
 34. msn süperdii bu yeni programm skyp cook dandik seni icat edeninnnn bennnnn kafasınııı biiiibbbbbb edeyimm kulanmıyorum artıkk

  YanıtlaSil
 35. merhaba bilgisayarıma format attım bilgisayarı açınca hemen skybe kişisel hesabıma giriyr nasl düzeltebilirim

  YanıtlaSil
 36. Merhaba;

  Sorunum şu skype ile yazışmalarım sırasında türkçe karakter sorunu yaşıyorum bazı harfler soru işareti olarak gidiyor karşı tarafa, ayrıca ne yazsam iki kere gidiyor karşı tarafa bu konular hakkında yardımlarınızı rica ederim. İyi çalışmalar

  YanıtlaSil
 37. tüm ayarları düzgün yappmama ragmen kişi listemdekiler çevrimdışı görünmekte ve şu ana kadar kimseyle iletişim kuramadım

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Merhaba öncelikli olarak microsoft hesabındanmı giriş yapıyorsunuz skype adresinizlemi.Msnden skype'a geçerken bu tür sorunlarla karşılaşılmakta ama tüm herkesle aynı sorunu yaşamanız büyük sıkıntı normalde 2-3 arkadaşınızın ç.dışı görüntülenmesi sorunu sıkça karşımıza çıkan problemlerden oluyor.Bu sorunu arkadaş listemizden silip tekrar ekliyerek halledebilirsin.

   Skype Destek Ekibi

   Sil
 38. slm, benim 2 tane facebook ve 2 tane skype adresim var bunlar 1 skype ve 1 face olarak ayrı ayrı birbirlerine bağlı. şimdi bu hesaplardan biriyle skypea gidiğimde şuanda facebooktaki arkadaş listenize ulaşılamıyor uyarısı alıyorum ama deiğer skypetan diğer faceye ulaşılıyo bi sorun yok onda ve aynı bilgisayarda yapıyorum işlemleri yani pcde de bi sorun yok skype sildim tekrar yükledim başka skypa açtım ama ne yaptıysam bu face adresimdeki arkadaşlar skypte görünmüyor face arkadaş listenize ulaşılamıyor diyo faceden uygulamardaki skypaları kaldırdım tekrar yükldm.face ile skype bağlantısını kestim kaç defa tekrar eşleştirdim ama yok nafile yani facebook ana sayfadaki haberler paylaşımlar falan skypeta çıkıyo ama arkadaş listesine ulaşılamıyor. ben facebooktaki uygulamaların tamamını silmiştim benim adıma paylaşımda bulunduğu için ondan alakalı olabilirmi ondan sonra başladı çünkü eğer ondansa
  ne yapmam gerekiyor lütfen tyadım edin deliricem....

  YanıtlaSil
 39. Merhaba. Skype programında ''görünmez'' modda oturum açtığımda sağ alt köşede görünmez modda giriş yaptığım uayrısının çıktığını söyledi arkadaşlar. Görünmez modda giriş yaptığımızda sağ alt köşede görünmez olarak oturum açtığımız görünüyor mu yoksa sorun bende mi? Eğer oturum açtığımız görünüyorsa görünmez olarak oturum açmanın ne anlamı kalıyor?

  Teşekkürler..

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Merhaba skype programında bazen bu tür problemler olmaktadır,birde milyonlarca messenger kullanıcısını skype'a aktarınca veri tabanı şişti ve msnden skype'a geçenlerde bu tür problemler görünmekte sistemsel bir hatadır en kısa sürede düzeltilecektir.Sadece sizinle ilgili değil bununla ilgili birçok mail gönderilmektedir

   Skype Destek Ekibi

   Sil
  2. Cevabınız için çok teşekkür ederim. İyi akşamlar..

   Sil
 40. merhaba skype facebook arkdaşlarımı çevirimdışı gösteriyor face si açık olanları çevirimiçi yapmıyor nasıl düzlete bilirim.

  YanıtlaSil
 41. Merhaba. Yukarıdaki soruyu soran kişi olarak yazıyorum. Görünmez modda oturum açıldığında başka arkadaşlarda aynı problemin olmadığını öğrendim. Sorun bendeymiş. Düzeltmek için ne yapabilirim? Çünkü bu özellik benim için çok önemli..

  YanıtlaSil
 42. merhaba Skype ana sayfasında paylaştığım ifade mesajını sildim ama hala ana sayfamda görünüyor o mesaj oradan nasıl silerim böyle görünmesi normal mi acaba? şimdiden teşekkürler..

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Evet skype ana sayfanızda önceki yapmış olduğunuz paylaşımlar zaman tüneli şeklinde kalır.

   Sil
 43. Merhaba skype hesabımı kapatmak istiyorum ancak mail ve şifremi hatırlamıyorum. Yapmam gereken nedir bilgilendirirseniz sevinirim. Teşekkürler

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Hazal hanım skype hesabınız mail adresinizle ilişkili olduğu için kapatmak istiyorsanız ikisi birden kapanacaktır.Hesap ayarları sekmesinden size ait tüm bilgileri temizleyin ve hesabınıza uzun süre girmeyin otomatik olarak hesabınız kapatılacaktır.

   Sil
 44. Merhaba;
  Skype adresimle msn adresimi birleştirdim. ikisinin kişi listelerini ortak tüm listede görüyorum ancak msn'de an itibarıyla online olduğunu bildiğim hiç kimseyi online göremiyorum. onlarda beni göremiyor. yazdıklarımız da karşılıklı gitmiyor birbirimize? yardım edebilirseniz çok sevinirim.. teşekkürler..
  Gökçe

  YanıtlaSil
 45. Merhaba
  Skaype adres arama kısmında aradığında adresimin yahut isim soyisimin görunmesini istemiyorum.
  Yardımcı olursanız sevinirim.

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Skype ayarlarında herkes ile iletişim seçeneğini kapatırsanız aramalarda nickiniz yada isim soyisminiz çıkmayacaktır.

   Sil
  2. herkese açık seçeneğimde açık ona ragmen bulmuyor.yükledim yeniden kurdum ama çözülmedi sorun. başka ne yapabilirim ??

   Sil
 46. merhaba skype da beni arayan kişiler bulamadığını söylüyor ayarlarda herkese acık gözüküyor buna ragmen bulunamıyorum. kendimde denedim arama çubuğundan mail adresimi ve rumuzumu yazdım nafile yardımcı olurmusunuz nasıl görünür olcam..

  YanıtlaSil
 47. merhaba skypeda beni arayanlar bulamıyor. mail adresimi ve rumuzumu vermeme ragmen aramada cıkmıyor. ayarlarda herkes ile iletişim seçeneği acık ama nafile. kendimde denedim görünmüyorum.ben karşı tarafı ekliyorum ama onlar ekliyemiyor

  YanıtlaSil
 48. Merhaba,

  Msn hesabımla skype'a girmeye çalışıyorum fakat her defasında üzgünüz, oturum açma ayrıntılarınızı tanıyamadık Skype adınızı ve şifrenizi kontrol edip tekrar deneyin şeklinde mesaj veriyor. Kullanıcı adı ve şifre doğru Messenger'a girebiliyorum ama Skype giremiyorm

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. aynen ben de öyle adı kabul etmiyor

   Sil
 49. skypda yeniyim ancak facebook hesabıma olumsuz bir etkisi olmaz değil mi? sanırım bağlantılılarmış birbirlerine

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. kesinlikle olumsuz bir etkisi söz konusu değil skype'ın yeniliklerinden birisi facebookdaki arkadaşlarınızla kameralı görüşme yapabilir mesajlaşabilirsiniz

   Sil
 50. skype hesabımdan çıktıktan sonra masaüstünde facebook dosyaları adında bi dosya çıkıyor üstelik face arkadaşlarımı skype için ayarlamamış olmama rağmen,bunun nedeni nedir? :/

  YanıtlaSil
 51. bişi sorcam skype adıyla oturum aç ne demek oluyor? ya da bu skype adı nasıl alınıyor? ben hep normal microsoft hesabımla giriş yapıyorum,skype adıyla oturum açamıyorum nedenn acaba?

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. microsoft hesabınızla skype bağlantılı şekilde oturum açılmakta skype adıyla oturum açmanız için sadece skype hesabıyla giriş yapmalısınız ana sayfadan yönergeleri takip ederek yeni skype adı alabilirsiniz.

   Sil
 52. Msn hesabımla skype'a girmeye çalışıyorum fakat her defasında üzgünüz, oturum açma ayrıntılarınızı tanıyamadık Skype adınızı ve şifrenizi kontrol edip tekrar deneyin şeklinde mesaj veriyor. Kullanıcı adı ve şifre doğru Messenger'a girebiliyorum ama Skype giremiyorm.

  Bu konuda yardımcı olabilen yok mu acaba

  YanıtlaSil
 53. skyp da arkadaşımı ekledim ancak ona çevrimdışıyken mail atabilir miyim ya da çevrimdışıyken mail alabilir miyim?

  YanıtlaSil
 54. Lütfen çok önemli cvplarsanız sevinirim .. skype hem laptopa hem de masaüstü bilgisayarıma yukledim,laptoba gelince önceden göndermiş olduğum msjlar hala gitmemiş olarak görünüyor,gönderilmiyor,sildim tekrar yükledim laptoba ama hala önceki gibi anlayamadım neden ya da napmam lazım? ve son bir soru ; laptopta bu durum düzelmezse o arkadaşımdan gelen msj bana iletilir mi? çünkü laptopta iletilmediği için masa üstüne geçtim, oradan konuşmama rağmen laptoptan girince hala iletilmedi yazıyor..şimdiden çok teşekkürler

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Fazlasıyla yardımcı oldunuz zaten çok teşekkürler :)

   Sil
 55. skype da çevrim dışıyken atılan mailler bana ulaşmıyor acaba neden? ve farklı bilgisayarlardan girince bi önceki konuşma geçmişimi de bulamıyorum ..şimdiden teşekkürler çok

  YanıtlaSil
 56. skype da oturum açtığım zaman activex uyarısı alıyorum bu sadece skype da oluyor nedeni ne olabilir simdiden teşekkürler..

  YanıtlaSil
 57. skypeta engellendiğimi nasıl anlarım ileti gönderiyorum karşısında dönen bişey var henüz iletilemedi diyor

  YanıtlaSil
 58. Disk I/O hatası gibi bişi veriyo çözümü nedir lütfen acil yardım...

  YanıtlaSil
 59. merhaba
  skype da çevrimdışı kişiye mesaj gönderiyorum ama sanırım mesajım ulaşmıyor ve karşı taraf ben çevrimdışı iken bana mesaj gönderiyor ama ben mesajı göremeiyorum. ne zaman ki ikimiz aynı anda online oluyoruz o zaman önceden gönderilen mesajları görebiliyoruz!! ama önceden durum böyle değildi. ben çevrimdışıyken bana gönderilen mesajı oturum açtığım zaman görebiliyordum, mesajı gönderen kişi çevrimdışı olsa bile!!
  bunun bi çözümü yok mu??

  YanıtlaSil
 60. Merhabalar,
  Benim skype hesabımda bir kişiyle aramızda geçen konuşmaları görüntülemek istiyorum. Fakat o kişi engellemiş beni sanırım. Diğer kişilerle aramızdaki konuşmalar görünüyorken onunki gözükmüyor. Dolandırıcı bir kişi. Nasıl yapacağım. Yardımcı olursanız sevinirim...

  YanıtlaSil
 61. Merhaba,
  Skype hesabımda biri arasında geçen görüşmeleri görmek istiyorum fakat göremiyorum. Kişi beni engellemiş. Hesabımdaki diğer kişilerle yaptığım görüşmeleri görebiliyorum. Fakat burada göremiyorum. Dolandırıcı olan birisi bu. Yardımcı olursanız sevinirim...

  YanıtlaSil
 62. skype ta görüntülü arama yapıom
  ama bu kişi sadece anlık ileti alabilir dio
  dün akşam grüntülü konuşuoduk bu akşam olmuo

  YanıtlaSil
 63. skypye daha once konustugum arkadasıma ıletılerım gıtmıyor henuz ıletılmedı dıye donen bişey var bır aydr durum boyle ve arkadasımla bagalnatı kuramıyorum sebebı nedr acaba

  YanıtlaSil
 64. Sayın Ilgilerin Dikkatine
  10 yıldır skyep nin 3.8 sürümünü kullanıyordum ancak 2 ayda yada 4 aydan bir şifremi sildikleri için yeni bir şifrede zaten verimiyorlar yni bir skype kurmak zorunda kaldım her seferinde bugüne kadar skype sayım 18 i geçti ve 2 gün önce gene şifremi sildiler ne yaparsam yapayım 3.8sürümünü çalıştıramadım bu sefer 6.7 sürümünü yükledim ? bu sürüm zaten 3.8 e hiç benzemiyor bir çok eksikleri olduğu gibi GB tı da çok yüksek, Pnetium(R) 4 CPU 2.280Ghz bilgisayarım var çok hızlı ve çok süratli ancak bu skypenin 6.7 sürümünü yükledikten sonra bilgisayar donyama ağırlaşmaya başladı ( hardiskin yükünü azalttım ) gene olmadı bilgisayar çalışmıyor donuyor kalıyor. Skype yi devreden çıkarınca normail çalışıyor
  Allah rızası için 2 ricam var skype yetlilerinden 1 . artık şifremi devaöı silmekten vaz geçin
  2. skypeyi bilgisayarı ağırlaştırmadan;dondurmadan nasıl çalıştırırım yardınıız ı rica ederim
  Firma sahibi. D. Topuz
  ,

  YanıtlaSil
 65. Merhaba. Skype ta bizi engelleyenleri, silenleri veya hem engelleyip hem de silenleri nasıl görebiliyoruz? Teşekkürler..

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Merhaba,
   Skype da messengerdaki gibi engellemeden silme gibi bir özellik yok,kişilerden kaldırdıysa karşı taraf tamamen sizle irtibatı kesilmektedir.Online olduğunda size gözükmiyecektir,skype nickinin yanında yeşil bir logo bulunmaktadır o logo'da okey işareti var ise çevrimiçi logonun içi boş ise çevrimdışıdırı logonun içinde soru işareti var ise karşı taraf sizi kişilerden kaldırmıştır.
   Skype Destek Ekibi

   Sil
  2. Teşekkür ederim. İyi çalışmalar dilerim..

   Sil
 66. sykpe de gönderilen mesajın karşı taraf tarafından görülüp görülmediğini nasıl anlarız?

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Merhaba,
   Skype üzerinden görüşmelerde mesajınız karşı tarafa iletilmediyse mesajınızın sonunda ! ünlem işareti çıkmaktadır.Mesajınızın sonunda herhangi bir işaret yok ise mesajınızı karşı tarafa ulaşmış demektir

   Skype Destek Ekibi

   Sil
  2. karşı taraf sizi kişi listesinden kaldırmış ise gönderilen mesaj kendisine iletilir mi?

   Sil
 67. Skype de bizi engellemiş birine gönderdiğimiz mesajlar ona iletilir mi?

  YanıtlaSil
 68. Merhaba, Skype de kişi listesinden sizi silen birine mesaj gönderildiğinde karşı tarafa iletilir mi?

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Maalesef skype'da kişi listesinden silinen kişinin gönderdiği mesajlar karşı tarafa iletilmez

   Sil
  2. Peki engellenen kişilere ileti yine iletilmez değil mi? Yani bizde dönen ok işareti mi çıkar?

   Sil
 69. Merhaba. Bazı kişilerde skype oturumu açıldığında home sayfası boş açılıyor ve karşılıklı online görünmesine rağmen yazılar tek taraflı gittiği için sohbet edilemiyor. Yalnızca bir tarafın yazdıkları karşı tarafa ulaşıyor. Sorduğum bazı başka arkadaşlarda da skype home sayfası açıldığı halde mesajlar yine tek taraflı ulaşıyormuş. Bazı arkadaşlarda ise normal sohbet edilebiliyormuş. Genel bir sorun mu var acaba? Sistemsel bir sorun mu? Bilgi verirseniz seviniriz..İyi günler..

  YanıtlaSil
 70. ben hergün saçma sapan arkadaşlık teklifleri arıyorum bunlara engel olmanın aramalarda çıkmamanın bir yolu var mı acaba?

  YanıtlaSil
 71. Daha önce yazdığım aşağıdaki konuda bir çözüm yok mu? Uzun yıllardır kullandığım bir MSN (Hotmail) hesabım var fakat bu hesap ile ilk başlarda kullandım fakat bir süre sonra skype'a artık giremiyorum sorunun çözümü nedir SKYPE ilgilileri !!

  Msn hesabımla skype'a girmeye çalışıyorum fakat her defasında üzgünüz, oturum açma ayrıntılarınızı tanıyamadık Skype adınızı ve şifrenizi kontrol edip tekrar deneyin şeklinde mesaj veriyor. Kullanıcı adı ve şifre doğru Hotmail hesabıma girebiliyorum ama Skype giremiyorm

  YanıtlaSil
 72. merhabalar...sayfayı okuduğum zaman benim gibi aynı sorunu yaşayanların iletilerine cevap verilmediğini gördüm ve tekrardan sormak istiyorum skype de çevrimdışındaki birine ileti yolladığım zaman kenarında dönen bir ok işareti var nedeni nedir acaba.. engellenmiş olabilir miyim lütfen cevaplarsanız sevinirim simdiden teşekkür ederim.

  YanıtlaSil
 73. iyi çalışmalar..ben skypye 2 ay önce üye oldum yeni bir adres aldım. 1-1bucuk ay sonra skype giriş yaparken ..üzgünüz,oturum açma ayrıntılarınızı tanıyamadık filan gibi bir mesaj aldım şifremi resetleyeyim dedim.son aşamaya geldim yeni şifremi yazdım ama onuda kabul etmedi nedense.defalarca yapmama rağmen olmadı. benim anladığım skyp şifre resetlemeyi kitlemiş bir türlü olmuyor..neyse yeni bir adres aldım 2.skyp adresi. tuhaf bir şekilde daha bir ay dolmadan bu adrese de giriş yapamıyorum.yine bir gün kullanıcı adı-şifre doğru girilmesine rağmen : üzgünüz,oturum açma ayrıntılarınızı tanıyamadık mesajıyla 2.skype adresimde uçtu ya da silindi ya da birileri girdi bilmiyorum...sabah akşam yeni adres mi alacam ben? ayrıyeten ben o skype adreslerime giremediğim için arkadaş listemide hatırlamıyorum..mağdurum..bu sorunu nasıl çözeceğim? bu konuda lütfen yardımcı olur musunuz?

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Bendede aynı sorun

   Sil
  2. arkadaşlar yeni hesap alın bu sorun büyük bir ihtimal karşı taraftan birilerinin bizim hesabı engellemesiyle ilgili. ben müşteri temsilcileriyle görüştüm. biri bizi engellerse hesap kilitlenebilir mi diye? o da skyp nin öyle bir hakkı var dedi !!! aslında mantıklı bir şey değil onların kafalarına göre hesabı kapatmaları ama..böyle bir şey varmış dediklerine göre. yapacak bir sey yok. eğer hesabınıza giremiyorsanız..yeni hesap alacaksınız..çözümü bu.

   Sil
 74. Merhaba. Skype kişilerinden birisini listeden sildiğimizde tekrar ekleyemiyor muyuz? Silinen kişilerin tekrar eklenme özelliği yok mu?

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Merhaba,
   Skype kişi listesinizden kaldırdığınız kişiyi yeni kişi eklerkenki gibi skype adıyla ekliyebilirsiniz kişi ekleme isteğini kabul ederse görüşme yapabilirsiniz.
   Skype Destek Ekibi

   Sil
  2. Peki sadece skype kişileri değil hotmail hesabını kullanan kişileri de sildiğimizde tekrar ekleyebiliyor muyuz?

   Sil
 75. merhaba microsoft hesabı ile bağlanıyorum skype cevrimdışı iken yazılan iletiler açılınca gelmiyor neden yardımcı olursanız sildim ekledim ama olmadı

  YanıtlaSil
 76. Skype adresime giremiyorum şifre degışimine giriyom şifrem değişmiyor müşteri hizmetlerine başvur yazıyor ne yapmalıyım

  YanıtlaSil
 77. bu skype nasıl berbat bir program böyle anlamadım, Messenger hesabım var Hotmail e girebiliyorm fakat skype girerken üzgünüz skype adınızı tanıyamadık diyor ve giremiyorm ben zaten skype deil Microsoft hesabı ile girmeye çalışıyorm salak program skype adınızı tanıyamadık diyor. Bu programla ilgili sorunlar ilgilililerini ilgilendirmiyor sanırım..

  YanıtlaSil
 78. GİZEM MOBİLYA 11/11/2013
  MERHABA SKYPEYİ AÇTIĞIMDA KARŞIDAN GELEN MESAJLARI ONLAR BİLGİSAYARINI AÇMADAN BANA GELMİYOR.NEDENİ NE OLABİLİR.DAHA ÖNCE BÖYLE BİR SORUN YOKTU.

  YanıtlaSil
 79. merhabalar, skyp ta bı arkadaşımı engellemiştim. daha sonra engelı kaldırdım. suan o cevrım dısı ve yazdıgım iletiler sanırım karşı tarafa gitmiyor ? çevrım dısı kişilere ıletı gonderılemıyor muu ?

  YanıtlaSil
 80. skype de giriş esnasında yazdığımız üye adları neden her açtığımızda kayıtlı kalıyor bunları silemezmiyiz.mesela benim üye adımı kimse bilsin istemiyorum.

  YanıtlaSil
 81. sayın ilgililer...yukarda sorulan soruları okudum. ama karşı taraf çevrimdışıyken ileti gönderemiyorum sorusunun cevabi hala yok...
  ben de aynı sorunla karşılaşıyorum ve karşı taraf çevrimdışıyken iletilerimin sağ tarafında dönen bir daire oluşuyo ve iletilerim asla karşı tarafa gitmiyor
  kesinlikle eminim ki karşı taraf beni engellemiş değil..
  defalarca skype sildim ve yeniden yükledim.. ama sorunu çözemedim.yardımlarınızı bekliyorum..
  bu sorun 1 aydır başıma geliyor.. daha önceden böyle değildi ve iletillerimi karşı taraf çevrimdışı ,bile olsa gönderebilyodum..
  saygılar..


  YanıtlaSil
 82. skype heasbım başka bir bilgisayarda açık kaldı ve hesabıma müdahale ediliyor..
  açık kalan hesabımı nasıl kapatabilirim?

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. skype şifrenizi değiştirmeniz lazım aksi takdirde hesabınıza giriş yapmaları mümkün olucaktır.

   Sil
  2. aynı problem bende de var ve şifremi değiştirmeme rağmen diğer bilgisayardaki muhtemelen çıkış yapmadığından orada hala açık görünüyor.

   Sil
 83. son yarım saattir skype sistemini kullanamıyorum messenger adresimle.sistemde bir sorun mu var ?

  YanıtlaSil
 84. az önce skype da oturum açamadım defalarca denedim olmadı,sildim baştan yükledim ancak şimdide bazen açılıo bazen açılmıo napmam lazım? şifre ya da skype adı hatalı diyor sürekli

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Merhaba sistemsel sebeplerden ötürü skype oturum açma problemi yaşamışsınızdır arada bu tür problem oluyor sorununuz düzelmediyse mail atarak sorun hakkında daha detaylı bilgiye sahip olabilirsiniz.

   Sil
 85. Skype şifremi unuttum. şifremi tekrar almak için forma kayıtlı olan e posta adresimi giriyorum.. adresime gelen mail şöyle:

  "Merhaba,
  www.skype.com


  Parola sıfırlama belirteci


  live:devereci08 hesabının Skype parolasını bu geçici kod ile sıfırlayın.

  Bağlantı çalışmazsa, kodu manuel olarak girebileceğiniz belirteç: 6070344028d95bd1544f14001430554a

  Lütfen bu kodun süresinin altı saat içinde dolacağını göz önünde bulundurun. Bundan sonra, parola sıfırlama talebini yeniden göndermeniz gerekecektir.  Hemen konuşun,"

  Geçici kod kısmına tıkladığımda gelen sayfada kırmızı zemine :"Üzgünüz işaret tanınmadı, lütfen tekrar girmeyi deneyin veya başka bir işaret alın".uyarısı veriyor..
  manuel olarak da deneyip 6070 ile başlayan kodu girdiğimde de aynı uyarıyı veriyor..
  Şifreyi iki gündür alamıyorum bir yerde yanlışmı yapıyorum acaba, yardımcı olursanızn sevinirim

  YanıtlaSil
 86. merhaba , skype de hiç bir sorun yaşamazken artık ne mesaj atabiliyorum ne de kişi ekleyebiliyorum . beni eklediklerini söyleyenleri göremiyorum. lütfen yardımcı olur musunuz.

  YanıtlaSil
 87. skpeden microsoft hesabım açılmıyor başka bilgisayarlarda denedim kendi bilgisayarımda denedim
  açılmıyor adrestim doğru şifrem doğru başka adrest denedim açılmadı bir çare bulun şimdiden tşkrl

  YanıtlaSil
 88. Merhaba, skype programını uzun zamandır kullanıyorum ve 2 gün öncesine kadar hiç sorun yaşamadım. Ancak 2 gündür bilgisayarımı yavaşlatıp kitliyor ve yazdıklarım gecikmeli olarak iletiliyor. en az 3 dakika yazdıklarım gönderilsin diye beklemek zorunda kalıyorum. Yazarken bile iletileri takılma sorunu var. Ancak programı kapattığımda kitlenme ve yavaşlama sorunum ortadan kalkıyor. Diğer programları açtığımda ise sorunum olmuyor. Yazılanları uyguladım geçmişini temizledim, kaldırıp tekrar yükledim ama hala maalesef devam ediyor sorunum. Neden olabilir ya da nasıl düzeltmeliyim? Bilgi verirseniz çok sevinirim

  YanıtlaSil
 89. merhaba skype'den oturumu kapattıktan sonra neden kullanıcı adım orada kalıyor sılme sansımız varmı tesekkurler.

  YanıtlaSil
 90. Merhaba, daha önce olmayan fakat 3 gündür kurtulamadığım bir sorunum var. Mesajlaşıp, geçmişi siliyorum, bir sonraki yazışmamda yada hatat durup dururken tüm yazışmalarım geri geliyor bana aynen...hatta bir ay önce yazdılanlar bile geldi. o tarihlerde ve o saatlerde geliyor. siliyorum yeniden geliyor. Bazen de en son yazdığım geliyor. 2 kez skype ı kaldırıp yeniden kurdum. Olmadı. yine kaldırmadan önce yazdıklarım geldi. mail aderesim de hotmail. bu sorunu nasıl çözebiliriz? Teşekkürler.

  YanıtlaSil
 91. ben internet uzerınden e postamı gırerek skype hedıye premıum kodu aldım kodu skype gırdım ve makbuz olarak 70dolar kesıldı yazdı hıcbır kredı kartı numarası vb. sıfre vermedım bu fıyat ttnet faturasına yansıma şansı varmıdır

  YanıtlaSil
 92. skype ta yadığım mesaj en az 3-5 defa aynı şekilde görünüyor. gelen mesaj da aynı şekilde enaz 3-5 satır geliyor. sorun ne olabilir? teşekkürler.

  YanıtlaSil
 93. mrb ali kursunlu olarak kursunlu07@gmail.com skype mi açamıyorum,yardımcı olurmusunuz

  YanıtlaSil
 94. merhaba acaba bugünlerde skypede sorun mu var hep baglanamiyor yada hattan düsüyor internet çok hızlı olmasına ragmen olmuyor

  YanıtlaSil
 95. Merhaba. Ben windows xp, windows 7 ve windows 8 ile uyumlu skype sürümü kullanıyorum. Kullandığım iletişim sistemi ise windows 8. Görüntülü çağrı geldiğinde karşının kamerası açılmıyor ve ''Oynatıcıda problem var '' yazıyor. Ayrıca yukarıda ses kalitesi kırmızı olarak gözüküyor. Bunun sebebi ne olabilir? İnternet bağlantım gayet iyi. Ben yeni bilgisayar aldım ve bilgisayarda hoparlör takılmamış ayrıca mikrofon da yok. Bununla yani hoparlör olmaması ile alakalı olabilir mi karşıdan gelen kameranın açılmaması? Daha önce başka bilgisayarda xp yüklüydü ve hoparlörüm vardı kameram yoktu ama karşıdan gelen kamera açımında hiçbir sorun yaşamıyordum ve normal bir şekilde karşının kamerası açılıyordu. Ben skype ta kendim kamera kullanmıyorum ve karşının kamerasını açtığında o şekilde görüşmek istiyorum. Nasıl düzeltebilirim bu durumu? Teşekkürler..İyi akşamlar..

  YanıtlaSil
 96. skype adresimi hangi emaille açtığımı unuttum nasıl öğrenebilirim hangi emaille açtığımı yardımcı olursanız sevinirim çok acil ...!!!!

  YanıtlaSil
 97. slm mesaj gitmiyor

  YanıtlaSil
 98. Skype açılmıyor "" skype çalışmayı durdurdu.." diye hata veriyor.

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Sorununuzun cevabı http://www.skypeuyeol.com/2013/04/skype-calismayi-durdurdu.html bu linkde önergeleri takip ederek çözebilirsiniz.

   Sil
 99. merhaba
  "Skype Çalışmayı Durdurdu" Hatası veriyor

  YanıtlaSil
 100. skype hesabıma giriş yaptımda öyle donuyor kalıyor nasıl düzelir.

  YanıtlaSil
 101. bir cevap verin lütfen şifrem doğru adresim doğru fakat üzgünüz oturum açma ayarlarınızı tanıyamadık skype adınızı ve parolanızı tekrar deneyin yazıyor

  YanıtlaSil
 102. Skypede gecmiş kaydı tutma secenegi işaretli olmasına ragmen geçmiş kaydı tutmasını, her görüşmeden sonra geçmişi silmemize ragmen ; başka bir pc de skype açtıgımızda en az 10 günlük görüşmelerimizin karşımıza çıkmasını nasıl engelliyecegiz.Gecmis kaydı "tutma" secenegi formalitedenmi var .!!!!!!!!!!! Buna bir çözüm üretilmemesi skype kullananların sayısını hergecen gün azaltacak Messenger Reviver sayesinde herkes tekrar msn ye dönüş yapacaktır..

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. aynı sorun bende de var acıl bı cozum uretmelerı lazımmm tum ayarları yapmama ragmen 1 aylık eskı mesajlar cıkıyor karsıma ozel hayyata gızlılık kalmadı

   Sil
 103. Skype ' de sifreyi dogru yazdıgım taktirde üzgünüz oturum acma ayrıntılarınızı tanıyamadık diyo nasl yaparım ?

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Merhaba
   Tekrar şifrenizi yazarsanız giriş yapabilirsiniz bazen bugda kalıyor program bu hatayıda bildirdik skypeın güncellenmesinden sonra bu tür problemler yaşamıcaksınız.
   Skype Destek Ekibi

   Sil
 104. skypem konuşurken kapandı...!!! bu kaçıncı aynı şey oluyor adminler bir sorun bulun şunaya bıktım yeni adrest açmaktan adrestleride geri alınmıyor yardım edin yardım ederseniz tşr edicem yardım yoksa tşr de yok

  YanıtlaSil
 105. sykpe hem samsung s 3 tlf dan hemde bılg yapmıs olduguum mesajlasma sohbetı gecmısı sılınmıyor acıl yardım daha once oluyordu sımdı tum ayarları yapmama ragmen olmuyorr

  YanıtlaSil
 106. merhaba;skype oturumumu bilgisayarımda kapasam bile listemdeki diğer kişiler tarafından hala online görünüyorum;başka bir bilgisayarda giriş yapmadım.tedbir olarak şifremi değiştirdim ama hala aynı durum devam ediyor,neden olmuş olabilir.

  YanıtlaSil
 107. merhaba;skype oturumumu bilgisayarımda kapasam bile listemdeki diğer kişiler tarafından hala online görünüyorum;başka bir bilgisayarda giriş yapmadım.tedbir olarak şifremi değiştirdim ama hala aynı durum devam ediyor,neden olmuş olabilir.

  YanıtlaSil
 108. Merhaba. Skype'a hotmail ile giriyorum. Kişi listesine eklenebilecek maksimum kişi sayısı var mı? Varsa nedir? İyi çalışmalar..

  YanıtlaSil
 109. Merhabalar son 1 2 haftadır skype ı acıyorum ama kullanıcı adı yazacagım yer gelmiyor,mavi ekran üzerindeki skype yazısı öylece duruyor.donma yok ama kullanıcı adı yazma yeride yok :)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Skype uygulamasını kaldırıp yeniden kurun sorununuz düzelicektir.

   Sil

İstatistik

Önemli:Skype resmi web sitesi skype.com adresidir.
2013 - 2014 skype kaydol