Form Doldurmadan Skype'ye Kaydolma

Skype'ye kaydolurken, Skype kayıt formunda kullanıcı adayları için bir bilgilendirme mesajı vardır. Bu mesaj sizin daha kolay üye olabilmenizi, bunun yanında daha önce kullandığınız hesaptaki kişilerinizin Skype'ye kolayca taşıyabilmenizi sağlamaktadır.

Sizde Skype kayıt formunu doldurmadan hızlı bir şekilde kaydolmak istiyorsanız bu uyarıyı dikkate alabilirsiniz. Şimdi yapmanız gereken, aşağıda verdiğimiz bağlantılardan istediğiniz her hangi birine tıklamak. Bu sayede Skype'ye kaydolmaya hızlıca devam edebilirsiniz.


Tepkiler:

6 yorum:

 1. HERKESE SELAMLAR

  YanıtlaSil
 2. efendim kolay gelsin... benim bir sorum olacaktı, ben eski sürüm olan mesenger hesabı kullanıyordum hesabımı açarken mikrosoft beni zoruna skype hesabına yöneltti ama beni skype tanımıyor eski hesapla girsem bile microsof hesabı ile girsem bile beni tanımıyor artı skype hesabı ile yeni kayıt olmama rağmen bile yine oturum açamıyorum. defalarca proğramı silip yüklememe rağmen beni yine de yüklendiğinde eski hesabımı tanıması gerekirken. yine beni algılamıyor ya yoğunlukdan yavaş olabilir diyor yada skype böyle bir hesabı tamıyor diyor yada ben diğer altarnatifleri denediğim hesabınızı başka biri kullanıyor gibi cevaplar veriyor, ki ben o hesapla hergün facebook a girmekdeyim, neden böyle bir şey yaptığını , eger siz biliyorsanız sizden bana yardım etmenizi rica edecektim...... teşekkür ederim...Yüksel Günnaz

  YanıtlaSil
 3. Multi Skype Launcher 4 adet Hotmail hesabımla oturum açtım. Açtığım skypelerin 2 adetinde "Görüntülü Arama Başlat" seçeneği çıktı. Ama diğer 2 sinde bu seçenek yoktur. Ne yaptıysam olmadı. Görüntü ayarlarına bakıyorum kamera açılıyor. Ama karşımdaki ile kameralı görüşemiyorum. Karşımdakinin kamerası bilgisayarına takılı ve ayarları yapılmış. Listemdeki tüm kişilere tıklıyorum hiçbirinde görüntülü arama seçeneği yok. Diğer hesaplarda var.
  Bunu düzeltmenin bir yolu varmıdır acaba?

  YanıtlaSil
 4. Üzgünüz,Oturum Açma Ayrıntılarını Tanıyamadık diye bi hata alıyorum sorunu nasıl cozebilirim.

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Merhaba Kemal Bey , Bu uyarı'nın sebebi msn hesabınızla skype bölümünden oturum açma isteğiniz yada skype hesabınız ile messenger bölümünden oturum açma isteğinizdir.Farklı seçenekte oturum açma bölümün var skype'ı açtığınızda o seçeneği denemelisiniz.
   Skype Destek Ekibi

   Sil

İstatistik

Önemli:Skype resmi web sitesi skype.com adresidir.
2013 - 2014 skype kaydol